مرکز آزمون جهاد دانشگاه ی مجری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشوردر سال  ۱۳۹۷ است.

بدين‌وسيله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ مي‌رساند: در اجراي ماده (۴۴) قانون مديريت خدمات كشوري و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي و با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي كشور براي جذب در ۲۰ دستگاه اجرايي:
 1. سازمان امور اراضی کشور
 2. بانک ملی ایران
 3. بنیادشهید و امور ایثارگران
 4. دیوان عدالت اداری
 5. روزنامه رسمی کشور
 6. سازمان امور مالیاتی کشور
 7. سازمان بهزیستی کشور
 8. سازمان تعزیرات حکومتی
 9. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 10. سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور
 11. سازمان حفاظت محیط زیست
 12. سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)
 13. سازمان شیلات ایران
 14. سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها
 15. شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور (مادر تخصصی)
 16. مرکز اورژانس تهران
 17. وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
 18. وزارت صنعت، معدن و تجارت
 19. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 20. وزارت ورزش و جوانان
از روز یکشنبه مورخ ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ از طريق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir آغاز خواهد شد و در روز سه شنبه مورخ ۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ خاتمه می یابد.
متقاضیان جهت شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ تمدید نخواهد شد و ثبت نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیر فعال خواهد شد. جهت انجام ثبت نام به ادرس این سایت مراجعه کنید.

داوطلبان متقاضي استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌های استخدام در هر یک از دستگاههای یاد شده، به دفترچه راهنمای آزمون که از تاریخ ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ (همزمان با شروع ثبت نام) در سایت اینترنتی www.hrtc.ir قرار داده خواهد شد مراجعه نمایند.
زمان اجرای آزمون: ششمین امتحان استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود. توضیحات لازم درخصوص تاريخ و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون، انحصارا از این سایت انجام می شود و به مراجعات حضوری پاسخ داده نخواهد شد.