فایلینه بزرگترین فروشگاه محصولات دانلودی ----- خرید مطمئن و ایمن با فایلینه- - کرونا را شکست می دهیم (فایلینه بستر آموزش آنلاین)

شیوه های پرداخت

     در پرداخت‌های الکترونیکی لازم است به موضوعاتی همچون، توجه به درگاه پرداخت اینترنتی، برنامه  های معتبر پرداخت، عدم انتشار اطلاعات بانکی در فضای مجازی، حفاظت از رمز کارت، خرید اینترنتی از فروشگاه‌های مطمئن و موارد امنیتی دیگر توجه کنند. داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی زمانی کافیست که چندین درگاه روی آن فعال باشد تا بتوان هوشمندانه از آنها بهره برد. درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌پال با اتصال به تمام PSPها، کسب‌و‌کار آنلاین شما را به دنیایی از فناوری‌های مالی وارد می‌کند.

 

   رساله فایلینه ارائه با کیفیت ترین محصولات با درگاه امن برای مخاطبان خود است. در ادامه طریقه خردید اینترنتی در فروشگاه فایلینه شرح داده می شود.

 

مرحله اول: انتخاب محصول

مطابق شکل زیر در کادر جستجو عبارت و کلید واژه خود را وارد کرده و نوع محصول خود را انتخاب کنید.

 

 

مرحله دوم: اضافه کردن محصول به سبد خرید

 

مرحله سوم : انتخاب تسویه حساب محصول

 

مرحله چهارم: مشخصات و جزئیات صورت حساب

 

    در این مرحله اطلاعات شخصی خورد را که شامل نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل را وارد کنید. دقت داشته باشید؛ ایمیل خورد را به صورت صحیح وارد کنید؛ چرا که لینک دانلود محصول به ایمیلتان ارسال خواهد شد، هر چند در زمان پرداخت لینک دانلود بلافاصله در صفحه محصول نمایش داده می شود ولی با داشتن لینک دانلود در ایمیلتان می توانید در هر مکانی به محصول دسترسی داشته باشید. در ادامه ثبت سفارش را بزنید و به صفحه پرداخت وارد شوید.

مرحله پنجم: پرداخت صورت حساب

 

اگر روند پرداخت کامل و موفق صورت بگیرید عملیات تکمیل فرایند خرید نمایش داده می شود و شما به سایت پذیرنده(فایلینه) ارجاع داده می شوید.

 

مرحله ششم: ثبت سفارش و نمایش لینک دانلود

 

با کلیک بر روی لینک دانلود به راحتی محصول مورد نظر خود را می توانید دانلود کنید هر چند لینک دانلود به ایمیلتان نیز ارسال می شود.

 

 

 

توسط
تومان